Projekt wydania interaktywnego zestawu do nauki przedsiębiorczości

Niezmiernie istotna jest także praca u podstaw, dlatego wspieramy poniższy projekt – wydania podręcznika do nauki prawdziwej przedsiębiorczości, przygotowywanego w oparciu o założenia postulowane m.in. przez Instytut Misesa, przez ten Instytut projekt ten został również zainicjowany.

wp_logo2

„Nauka podstaw przedsiębiorczości w polskich szkołach wygląda gorzej niż źle. Młodym ludziom nikt nie pokazuje jak założyć własną firmę, tylko uczy się ich służalczości i wmawia, że wszystkie podatki są konieczne.. Oprócz nieskutecznej metody kształcenia, poważnym problemem są również zawarte w rządowych podręcznikach błędy, które dodatkowo wypaczają sposób postrzegania gospodarki przez młodzież. Ten problem chcą rozwiązać ludzie z Instytut Misesa i dlatego przygotowują autorski podręcznik do nauki tego przedmiotu. Jego treść oparta będzie o teorie wolnorynkowych szkół ekonomicznych, a wśród autorów takie persony jak dr Mateusz Machaj, Robert Gwiazdowski czy Krzysztof Rybiński. Obecnie trwa zbiórka funduszy na zrealizowanie ambitnego projektu. Zachęcam wszystkich do wsparcia, każda złotówka to szansa na wykształcone pokolenie, znające mechanizmy funkcjonowania gospodarki, odporne na populizm polityków, a przede wszystkim stawiające na przedsiębiorczość.”


http://mises.pl/projekty/wolna-przedsiebiorczosc

The following two tabs change content below.

Łukasz Dworczyk

Jestem absolwentem I LO im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie oraz kierunku historia Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Wśród doświadczenia zawodowego pochwalić się mogę pracą w roli doradcy finansowego oraz handlem jednodniowym na nowojorskiej giełdzie akcji. Zapraszam do lektury bloga. Wszystkie teksty na tym blogu są mojego autorstwa i stanowią moją własność. Wykorzystanie ich bez pisemnej zgody autora jest zabronione.
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>